Український форум
інтернет-діячів
20 квітня
Київ, МВЦ (м. Лівобережна)
>5000
відвідувачів
>100
доповідачів
5
напрямів
Микита Семенов
SECL Group


Микита понад 11 років професійно займається веб-розробкою та інтернет-маркетингом, CEO міжнародної компанії SECL Group (http://seclgroup.com/)з офісами в США, Україні та Росії.

За останні два роки виступав понад 50 разів на конференціях України, Росії, Білорусі, включаючи iForum, Outsource People, "Неделя байнета" та інші.

Автор понад 50 статей для профільних видань, включаючи «Forbes», журнал «Бизнес», журнал «Six Revisions», видання «AIN», спільноту «ХабраХабр» тощо.

Серйозний підхід до серйозних проектів

13:00—13:40. Інтернет-технології

Протягом 11 років роботи я спостерігаю, як створюються та помирають великі проекти. Для себе я зрозумів, що є правильні підходи, які ведуть проект до успіху, та неправильні, які на різних етапах "валять" проект.

В цій доповіді я розповім, що важливіше, ідея чи реалізація; які ресурси потрібні для великих проектів, включаючи фінансові; яка команда знадобиться; як правильно зробити UX / UI проектування; як правильно обрати технології та продумати архітектуру; як працювати з мобільними технологіями; які сервера вам знадобляться на старті та чому; як отримати перших відвідувачів та побудувати перші продажі, також багато іншої корисної інформації.

Якщо коли-небудь створювали або плануєте створити серйозний інтернет-проект - доповідь обов’язкова для вас!

iForum-2019