Український форум
інтернет-діячів
20 квітня
Київ, МВЦ (м. Лівобережна)
>5000
відвідувачів
>100
доповідачів
5
напрямів
Артем Бородатюк
Netpeak


В 2006 році заснував агенцію інтернет-маркетингу Netpeak, яка в 2012 році посіла 1-е місце серед медіа-агенцій и 2-е серед digital-агенцій в рейтингу всеукраїнської рекламної коаліції. Агентство фокусується на SEO та PPC для бізнесу і стартапів, має 8 офісів в 5 країнах та 250+ фахівців в штаті.

З 2012 року Артем стає партнером стартап-інкубатора Wannabiz. З 2013 року - партнер call tracking системи Ringostat.com та партнер системі аналізу конкурентів Serpstat.com/Prodvigator.ru.В 2015 році Артем заснував платформу для реалізації соціальної ініціативи "Моє Місто".

Організатор щорічної конференції "8Р: Бізнес в мережі" в Одесі та конференції "Online Advertising: Контекстна реклама" в Києві, Алматі і Софії.

[SEO 2.0]: мастхев набір інструментів для збільшення продажів. Частина 4.

12:40—13:00. Реклама і просування

Продовжую серію простих, зрозумілих практичних порад по використанню різних інструментів, які вирішують конкретні задачі бізнесу. На цей раз з доповіді слухачі зможуть дізнатись наступне:

1. Як за допомогою внутрішнього пошуку на сайті розширювати асортимент товарів вашого інтернет-магазину?

2. Як швидко збільшити в 2 рази швидкість завантаження сайту?

3. Як значно збільшити кількість підписників на вашу email-розсилку?

4. Які статті варто написати для вашого сайту в першу чергу?

5. Як за 1 хвилину знайти сторінки, які отримують більше всього відвідувачів з пошуку не по одному вислову, а по всій тематиці цього

iForum-2019