Український форум
інтернет-діячів
20 квітня
Київ, МВЦ (м. Лівобережна)
>5000
відвідувачів
>100
доповідачів
5
напрямів

20 квітня 2016 року в Києві вже у восьмий раз відбудеться iForum – найбільша офлайн-конференція в Україні.

Оргкомітет iForum тільки починає свою роботу і формує найцікавіші теми для напрямів і секцій цього року. Приймання заявок на доповіді ми оголосимо разом із назвами напрямів, і тоді почнеться найцікавіше – формування програми iForum-2016. Із питань спонсорства та партнерства Ви можете зв'язатися з Катериною Царегородцевою.

Український форум інтернет-діячів є громадським рухом, створеним групою ентузіастів. Він присвячений проблемам розвитку Інтернету й охоплює весь спектр пов'язаних із ним питань. Спочатку ідея iForum була в тому, щоб зібрати всіх інтернетників країни в одному місці на чашечку смачної кави. Тоді, у 2009 році, ця ідея виявилася настільки актуальною, що на зустріч прийшло понад 1000 осіб. А у 2011-му кількість учасників – 3743 особи – була визнана рекордною для профільних офлайн-заходів Уанету, у результаті чого iForum був визнаний Національним реєстром рекордів найбільшою конференцією в Україні.

У 2013 році iForum відвідало вже понад 7000 учасників з України, близького і далекого зарубіжжя. На конференції розмістили свої стенди понад 50 найбільших українських і світових інтернет-компаній, а було презентовано велику кількість вітчизняних стартапів.

У 2014 і 2015 роках ми зробили неймовірну, на наш погляд, річ: нам вдалося не просто провести iForum у такий складний для країни час, але й зібрати на нього більше 5000 учасників. Ми щиро вдячні всім, хто взяв участь у цьому божевіллі (у хорошому сенсі цього слова), і будемо раді знову всіх бачити в цьому році.

Адже саме тут ви зможете почути багато корисної інформації, познайомитися з новими людьми або випити чашечку кави зі старими друзями.

Формат заходу

Формат iForum передбачає не тільки конференцію зі звичними доповідями, але й виставкову зону, різноманітні активності, незмінне живе спілкування учасників і традиційну смачну каву.

Конференція зазвичай проходить у декілька напрямів: чотири основних напрями з величезними залами і п'ятий додатковий, який охоплює всі супутні заходи, котрі відбуваються в невеликих конференц-залах одночасно з основними. Крім того, у виставковій зоні розташовуються стенди різноманітних компаній IT-галузі (якщо ви хочете розмістити стенд своєї компанії, надішліть нам запит на info@iforum.ua).

Наші учасники отримують можливість вибирати найцікавіші для себе доповіді з будь-якого напряму й необмежено пересуватися по всій території iForum.

Як завжди, у нас не буде жодної проплаченої доповіді – уся програма заходу формується Оргкомітетом з урахуванням актуальності й потрібності інформації для учасників заходу.

Ми очікуємо побачити на форумі як керівників інтернет-організацій, так і технічних фахівців. І кожен з них повинен отримати максимально цінну саме для нього інформацію.

Інтернет-бізнес / Стартапи

Інтернет-бізнес

У цьому напрямі ми хочемо дати базу для власників і менеджерів компаній із Digital-каналу для їхніх брендів і бізнесів.

Напрям займається загальними трендами ведення бізнесу в Інтернет, Мобільного бізнесу, Big Data, Систем самообслуговування (месенджерів), а також сектора Інтернет речей.

Будуть розглянуті доповіді на теми:

 • Нові тренди в Digital-світі
 • Мобільні тренди та Інтернет
 • Big Data та інші сектори, пов'язані зі збором й аналізом даних
 • Internet of Things, пристрої та їхня комунікація
 • Юридичні та правові питання, пов'язані з Digital-стратегією компаній

Стартапи

Тема: «Go West».

Секція «Стартапи», як і торік, буде складатися з 20-хвилинних доповідей. Кожен із них буде висвітлювати актуальні для підприємців питання. Будемо говорити на такі теми:

 • Пошук українськими стартапами виходів на ринки Європи та США
 • Стратегії виходу
 • Успішні приклади
 • Залучення фінансування
 • Формування IT-кластерів України

Керівник напряму «Інтернет-бізнес»

+38 067 117-10-07

Керівник напряму «Стартапи»

+38 093 926-68-77

Реклама і просування

У програмі напряму «Реклама і просування» – мікс Digital-трендів, інструментів Performance і Branding інтернет-маркетингу, мобільної реклами.

Родзинкою стане тема автоматизації й персоналізації інтернет-реклами.

Також ми поговоримо про Online PR, контент-маркетинг і SMM. На десерт – веб-аналітика й оцінка ефективності інтернет-реклами.

Керівник напряму «Реклама і просування»

+38 094 924-70-05

SVOD Europe Conference / iCity / Smart Cities Forum

«SVOD Europe Conference»

Тема: «Chasing the big picture».

Конференція SVOD Europe – це платформа для нетворкінгу, де стартапи та підприємці зі Східної Європи зустрічаються з інвесторами, експертами та засновниками компаній із Західної Європи і США. Захід активно розвивається з 2005 року, коли в Силіконовій Долині вперше пройшла знаменита бутікова конференція Silicon Valley Open Doors.

Конференція складатиметься з 20- та 40-хвилинних доповідей, у ході яких ми обговоримо, як побудувати глобальну компанію з нуля.

Модератором стане Андрій Дегелер – журналіст з досвідом роботи в українських та міжнародних технологічних виданнях (The Next Web, Ars Technica UK, Kyiv Post), автор розсилки ProCEEd > Newsletter, присвяченої новинам технологічного бізнесу в Центральній і Східній Європі.

Підприємці та інвестори розкажуть про способи вирішення конкретних проблем стартапів на ранніх стадіях при виході на великі ринки – від пан'європейських до північноамериканських. Вони презентують інструментарій та стратегію створення глобальної компанії.

Ми розглянемо такі питання:

 • побудова і перевірка гіпотез у стартапі;
 • побудова прототипу і МВП;
 • метрики стартапів і прийняття рішень на їхній основі;
 • формування команди;
 • пошук початкового фінансування;
 • бізнес-девелопмент на європейських і американських ринках;
 • побудова каналів.

Усі учасники виступатимуть англійською мовою.

iCity / Smart Cities Forum

Пульс міст XVII сторіччя бився на ринкових площах. Пульс міста XXI сторіччя б’ється в дата центрах. Вони - мозок та серце сучасних мегаполісів. Вони визначають, чи будуть затори на дорозі, коли ви повертатиметеся з роботи, чи вчасно вивезуть ваше сміття, чи буде інтернет в метро, як швидко знайдуть вашу справу в лікарні та як швидко ви влаштуєте дитину в дитсадок. Здоров’я і економіка, транспорт та культура, енергетика та екологія - це кровоносна система міст. Нервова система міста XXI сторіччя - це сенсори, мережі, розумні речі та розумні люди.

"Розумні" міста - це “buzz word” чи реально працююча концепція? Які міста в Україні вже “розумнішають” - і хто робить це швидше за столицю? А що там у них - як концепція розумних міст працює у світі? Про це і не тільки ми будемо говорити на Smart City - Форумі "розумних" міст. На вас очікують спікери з теми "розумної" енергетики, "розумних" будинків, smart living, "розумного" транспорту, безпеки, а також знайомство з українськими smart city ініціативами. Запасайтеся попкорном!

Керівник «SVOD Europe Conference»

+38 093 926-68-77

Керівник «iCity / Smart Cities Forum»

+380 67 4492876

Інтернет-технології

За традицією, у напрямі «Інтернет-технології» ми спробуємо розповісти про те, що цікавого сталося у світі технологій за останній рік і що, на думку провідних експертів, буде далі. Які з’явилися нові підходи в розробці, на що варто очікувати в найближчому майбутньому, головні тенденції.

Серед іншого спробуємо обговорити такі теми:

 • Останні новини зі світу JavaScript'у, який усіх переміг
 • Data scientists – хто вони такі і чому їм так багато платять?
 • Хмарні технології: останні тенденції
 • Битва платформ: на чому писати ваш наступний стартап

Керівник напряму «Інтернет-технології»

+38 067 465-61-47

П’ятий напрям

Освіта в інформаційну добу

Освітня галузь вважається однією з найбільш консервативних. Проте ідеї та візії останніх років, помножені на ефективність та всюдність сучасних технологій, демонструють стрімкі зміни освітніх традицій. На потоці «Освіта в інформаційну добу» будемо говорити про освітні ініціативи теперішнього та майбутнього у вимірах: формальна-неформальна освіта, освіта для дітей-підлітків-дорослих, освіта на рівні громади-міста-країни, нові стандарти освіти в ІТ, енергетиці, Smart Cities.

Місто Майбутнього

Кожен із нас мріє жити в зручному й сучасному місті, в якому всі рутинні процеси автоматизовані, складні системи тісно пов'язані одна з одною, а використання публічних сервісів зрозуміле навіть дітям. Це є основою концепції Smart City, яка успішно застосовується в багатьох містах у всьому світі.

Цього року в межах Українського форуму інтернет-діячів iForum-2016 ми вирішили побудувати величезний прототип Міста Майбутнього – тематичну виставкову зону розміром 600 квадратних метрів, у якій кожен відвідувач iForum зможе стати мешканцем Розумного Міста.

У Місті Майбутнього розташуються стенди компаній, які виробляють товари у сферах робототехніки, доповненої й віртуальної реальності, розумних будинків й інтернету речей, цифрового виробництва, поновлюваних джерел енергії, телекомунікацій, а також збору та обробки даних.

Ви зможете на власні очі побачити сучасні технологічні продукти, поспілкуватися з їхніми творцями і знайти безліч нових друзів і партнерів.

Керівник напряму «Освіта в інформаційну добу»

+38 068 363-45-11

Керівник «Міста Майбутнього»

+38 063 069-68-45
 
iForum-2019